Plastik Enjeksiyon Kalıpları

Plastik Enjeksiyon Kalıpları
Plastik enjeksiyon kalıbı numune tasarım sürecinden, üretim sonrası baskı aşamaları dahil olmak üzere tüm süreçlerde sizinle birlikte ilerliyor ve son teknoloji ürünü olan enjeksiyon makinelerimizde plastik baskı üretimleri gerçekleştiriyoruz.

Tasarımdan Üretime, Üretimden Baskıya…
Müşterilerimiz, plastik enjeksiyon kalıbı üretimi yapılacak olan ürün ile ilgili numune veya teknik resim paylaşır, bazı durumlarda ise hayallerindeki ürünü bize anlatırlar. Biz de müşterilerimizin isteklerini uzmanlığımızla birleştirir ve numune tasarım sürecini tamamlarız. Numune tasarım sürecinden sonra ise kalıp tasarım aşamasına geçeriz. Tasarım süreci tamamlaman plastik enjeksiyon kalıplarının son teknoloji ürünü olan makinelerimizde üretim planlaması yapılır ve son olarak imalat süreci başlar. Üretimi gerçekleştirilen plastik enjeksiyon kalıplarımızın deneme baskıları, ölçüm (cmm) kontrolleri, çapak ve çöküntü kontrolleri kalite departmanımız tarafından yapılır ve kullanma talimatı ile birlikte müşterilerimize teslim edilir.

Plastik Enjeksiyon Kalıbı Üretiminde Çözüm Ortağınız...
Kaptan Kalıp olarak tüm baskı aşamalarında çözüm ortağı anlayışıyla çalışmalarımıza devam ediyor, kullanıcı hataları gibi yardım gerektiren durumlarda gerekli teknik desteğimizi sürekli olarak en hızlı şekilde müşterilerimize sunuyoruz.