Metal Enjeksiyon Kalıpları

Metal Enjeksiyon Kalıpları

Metal enjeksiyon kalıbı numune dizayn sürecinden, üretim sonrası baskı aşamaları dahil olmak üzere tüm aşamalarda sizinle birlikte ilerliyor ve son teknoloji ürünü olan enjeksiyon makinelerimizde metal baskı üretimleri gerçekleştiriyoruz.


Tüm Aşamalarda Sizlerle Birlikte...
Müşterilerimiz, metal enjeksiyon kalıbı üretimi yapılacak olan ürün ile ilgili teknik resim paylaşır, bazı zamanlarda ise hayallerindeki ürünü bize anlatırlar. Biz de müşterilerimizin isteklerini uzmanlığımızla birleştirir ve numune tasarım aşamasını tamamlarız. Numune tasarım aşamasından sonra ise kalıp tasarım aşamasına geçeriz. Tasarım aşaması tamamlaman metal enjeksiyon kalıplarının son teknoloji ürünü olan makinelerimizde üretim planlaması yapılır ve son olarak imalat aşaması başlar. Üretimi gerçekleştirilen metal enjeksiyon kalıplarımızın deneme baskıları, ölçüm kontrolleri, çapak ve çöküntü kontrolleri yapılır ve kullanma talimatı ile birlikte müşterilerimize teslim edilir.

Metal Enjeksiyon Kalıbı Üretiminde Çözüm Ortağınız...
Kaptan Kalıp olarak tüm baskı aşamalarında çözüm ortağı anlayışıyla çalışmalarımıza devam ediyor, kullanıcı hataları gibi yardım gerektiren durumlarda gerekli teknik desteğimizi sürekli olarak en hızlı şekilde müşterilerimize sunuyoruz.